Ziemia Wałbrzyska 1 dzień


Opis wycieczki

Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w Zamku Książ, największym kompleksie pałacowo-zamkowym na Dolnym Śląsku. W zależności od wybranej trasy, zwiedzanie trwa 30-140 minut. Polecamy trasę 90 minutową – „Od Piastów do tajemnic II Wojny Światowej”.

Później pojedziemy do Explora Park w Wałbrzychu. Jest to Park Nauki i Techniki przygotowany z myślą o najmłodszych. Poprzez mnogość specjalnych, interaktywnych zabawek, dzieci mogą lepiej poznać i zrozumieć świat. Na przykładzie prostych praktycznych doświadczeń dowiadują się, że nauka i technika jest częścią ich otoczenia, a nie tylko teorią z książek. W Explora Park odbywają się również lekcje dla grup szkolnych. Można wybierać spośród tematów: Twierdzenie Pitagorasa, Matematyka a sztuka, Fraktale, Zabawy z sześcianem, Matematyka w przyrodzie, Mozaiki.

W drodze powrotnej odwiedzimy Kościół Pokoju w Świdnicy. Będziemy mogli podziwiać unikatową, największą drewnianą barokową świątynię na całym świecie. Jest to obiekt wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Cena

40 os. – 120 zł/os.
35 os. – 130 zł/os.
30 os. – 140 zł/os.

Cena obejmuje: transport komfortowym autokarem wyposażonym w toaletę, DVD i klimatyzację, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, bezpłatny udział trzech opiekunów grupy.

Uwaga! Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Galeria


« | »