Zakopane, Pieniny 3 dni


Opis wycieczki

DZIEŃ 1
Przejazd do Zakopanego – stolicy polskich Tatr. Wjedziemy kolejką linowo-terenową na Gubałówkę, skąd rozpościera się piękna panorama na najwyższe polskie góry. Przejdziemy malowniczą trasą na Butorowy Wierch i zjedziemy wyciągiem krzesełkowym. Następnie zwiedzanie miasta – Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Kościół Św. Rodziny na Krupówkach, Wielka Krokiew.

DZIEŃ 2
Wycieczka w góry, zdobędziemy m.in. Trzy Korony – najwyższą górę w Pieninach. Następnie czeka na nas spływ Dunajcem – jedna z największych atrakcji w tej części Polski, której tradycja sięga aż 1832 roku. Będziemy podziwiać piękne krajobrazy, słuchać opowieści flisaków i obcować z dziką, niezmienioną od lat pienińską przyrodą. Później zwiedzimy Szczawnicę i spróbujemy charakterystycznego smaku wód mineralnych w uzdrowisku zwanym królową polskich wód. Wieczorem ognisko z kiełbaskami.

DZIEŃ 3
Pojedziemy do Jaworek aby przespacerować się Wąwozem Homole – jednym z najpiękniejszych w Polsce. Następnie przejedziemy do Niedzicy, gdzie zwiedzimy niezwykle malowniczo położony Zamek Dunajec. Pospacerujemy też po zaporze na Jeziorze Czorsztyńskim, a następnie udamy się w rejs do pobliskich ruin Zamku Czorsztyńskiego.

Cena

40 os. – 415 zł/os.
35 os. – 440 zł/os.
30 os. – 475 zł/os.

Cena obejmuje: 2x nocleg w pokojach 2-5 os., 2x kolacja, 2x śniadanie, transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, usługi przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW i KL, bezpłatny udział opiekuna na każde 15 os.

Uwaga! Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Galeria


« | »