Warszawa 3 dni


Opis wycieczki

DZIEŃ 1
Zwiedzanie stolicy zaczniemy od warszawskiej starówki, m.in.: Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Barbakan, pomnik Małego Powstańca, Rynek i Syrenka. Następnie przejście ulicą Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, gmach Opery Narodowej, Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego. Później wizyta na Stadionie Narodowym, a potem panoramiczny objazd miasta autokarem: m.in. Aleje Ujazdowskie, budynek Sejmu i Senatu RP, gmach Uniwersytetu Warszawskiego.

DZIEŃ 2
Przejazd do Centrum Nauki Kopernik i zwiedzanie, alternatywnie wizyta w gmachu Telewizji Polskiej. Następnie odwiedzimy Cmentarz Wojskowy na Powązkach. Potem udamy się do Łazienek Królewskich aby zobaczyć m.in. Pałac na wyspie, Starą Pomarańczarnię, pomnik Chopina, Belweder. Dzień zakończymy wjeżdżając na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki.

DZIEŃ 3
Wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Potem przejazd do reprezentacyjnego Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie na lekcje muzealne.
Na życzenie istnieje możliwość dostosowania programu do zwiedzania budynku Sejmu i Senatu RP, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Historii Żydów Polskich czy innych atrakcji Warszawy.

Cena

40 os. – 410 zł/os.
35 os. – 440 zł/os.
30 os. – 475 zł/os.

Cena obejmuje: 2x nocleg w pokojach 2-5 os., 2x kolacja, 2x śniadanie, transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, usługi przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW i KL, bezpłatny udział opiekuna na każde 15 os.

Uwaga! Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Galeria


« | »