Kujawsko-Pomorskie 2 dni


Opis wycieczki

DZIEŃ 1
W drodze na Kujawy zatrzymamy się przy Bazylice w Licheniu – sanktuarium będącym największym kościołem w Polsce. W Bydgoszczy odwiedzimy Muzeum Mydła i Historii Brudu. Samodzielnie wyprodukujemy mydełko oraz spróbujemy… prania dawnymi sposobami. Udamy się też na zwiedzanie centrum Bydgoszczy. Następnie przejedziemy do Torunia, aby zobaczyć pięknie oświetlone Bulwary Filadelfijskie na tle wieczornej panoramy miasta.

DZIEŃ 2
Drugiego dnia zwiedzamy Toruń. Zobaczymy m.in. Dom Mikołaja Kopernika, Katedrę Świętych Janów, Kościół Św. Jakuba oraz Krzywą Wieżę. Po zwiedzaniu udamy się do Muzeum Piernika. Własnoręcznie przygotujemy ciasto, by później, przy użyciu drewnianych form, wypiec z niego toruńskie specjały. Alternatywnie odwiedzimy Planetarium Toruńskie, w którym obejrzymy projekcje przybliżające tajemnice wszechświata. Po południu udamy się do Ciechocinka. Przespacerujemy się parkiem zdrojowym i wzdłuż największych w Europie tężni solankowych.

Cena

40 os. – 265 zł/os.
35 os. – 290 zł/os.
30 os. – 320 zł/os.

Cena obejmuje: nocleg w pokojach 2-5 os., kolację, śniadanie, transport komfortowym autokarem wyposażonym w toaletę, DVD i klimatyzację, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, bezpłatny udział trzech opiekunów grupy.

Uwaga! Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Galeria


« | »