Kraków i Zakopane 3 dni


Opis wycieczki

DZIEŃ 1
Rozpoczniemy od zwiedzania Krakowa. Przejdziemy razem Drogę Królewską: Barbakan, Brama Floriańska, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki. Następnie Wawel: Zamek, Katedra, krypty z grobami wybitnych Polaków, Dzwon Zygmunta. Potem wizyta u Smoka Wawelskiego, przejście pod „Okno Papieskie” i do wybranego muzeum: Fabryka Schindlera lub Podziemia Rynku.

DZIEŃ 2
Spacer Doliną Kościeliską – jedną z najpiękniejszych w polskich górach. W trakcie wędrówki wejdziemy do Jaskini Mroźnej, a na odpoczynek zatrzymamy się w schronisku na Hali Ornak. Następnie przejedziemy do centrum Zakopanego, skąd wjedziemy kolejką na Gubałówkę aby obejrzeć piękną panoramę Tatr. Następnie zwiedzanie miasta: Sanktuarium na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Kościół Św. Rodziny na Krupówkach, Wielka Krokiew, kaplica na Jaszczurówce.

DZIEŃ 3
Przejazd na szlak prowadzący nad Morskie Oko. Spacer nad największe i najpopularniejsze tatrzańskie jezioro. Po wędrówce zrelaksujemy się w termach w Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce Tatrzańskiej.
Istnieje możliwość dostosowania programu do przejścia innych tatrzańskich szlaków.

Cena

40 os. – 405 zł/os.
35 os. – 430 zł/os.
30 os. – 465 zł/os.

Cena obejmuje: 2x nocleg w pokojach 2-5 os., 2x kolacja, 2x śniadanie, transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, usługi przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW i KL, bezpłatny udział opiekuna na każde 15 os.

Uwaga! Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Galeria


« | »