Bieszczady i Lwów 5 dni


Opis wycieczki

DZIEŃ 1
Przejazd autostradą w kierunku Rzeszowa. Po drodze planowany dłuższy przystanek w Sanoku. Zwiedzanie Muzeum Historycznego, w którym znajduje się największa na świecie galeria prac Zdzisława Beksińskiego.

DZIEŃ 2
Przejazd autokarem na szlak i wyjście w góry. Proponowane przejście szlakiem czerwonym trasy przez Połoninę Wetlińską: Smerek (wieś) – Smerek 1222 m n.p.m. – Przełęcz Orłowicza – Chatka Puchatka 1228 m n.p.m. – Brzegi Górne. Czas przejścia to ok. 5,5 godziny.

DZIEŃ 3
Wyjazd do Lwowa. W programie m.in.: ulica Piekarska, ulica Gródecka, spacer po Cmentarzu Orląt Lwowskich oraz Cmentarzu Łyczakowskim, starówka, Baszta Prochowa, Rynek z Czarną Kamienicą i Kamienicą Sobieskich, Apteka z lampą Ignacego Łukasiewicza, dzielnica i Katedra Ormiańska, pomnik Adama Mickiewicza. Dalej wizyta w Operze Lwowskiej. Zwiedzimy wnętrze tego wspaniałego budynku, gdzie będziemy mogli podziwiać m.in. malowaną kurtynę i bogato dekorowaną Salę Główną mieszczącą 1000 osób.

DZIEŃ 4
Przejazd autokarem na szlak i wyjście w góry. Proponowane przejście szlakiem czerwonym trasy na Tarnicę: Ustrzyki Górne – Szeroki Wierch 1315 m n.p.m. – Przełęcz Krygowskiego – Tarnica 1346 m n.p.m.. Następnie zejście ze szczytu szlakiem niebieskim do Wołosatego. Czas przejścia to ok. 5 godzin.

DZIEŃ 5
Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze spacer w Polańczyku i nad Soliną, gdzie zobaczymy m.in. największą w Polsce zaporę. Możliwe zorganizowanie zwiedzania zamku w Łańcucie lub innych atrakcji.

Cena

40 os. – 700 zł/os.
35 os. – 760 zł/os.
30 os. – 820 zł/os.

Cena obejmuje: 4x nocleg w pokojach 2-5 os., 4x kolacja, 4x śniadanie, transport autokarem klasy LUX, opłaty drogowe i parkingowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opiekę pilota, usługi przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW i KL, bezpłatny udział opiekuna na każde 15 os.

Uwaga! Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Galeria


« | »