O nas

Biuro Podróży Mundo

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych oraz innych wyjazdów grupowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno wycieczki krajowe, jak i zagraniczne.

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim ogromna pasja, doświadczenie i zaangażowanie w przygotowanie wycieczek. Wszystkie programy zamieszczone w katalogu to tylko propozycje wyjazdów, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb grupy. Zrealizujemy każdy pomysł.

 

Dlaczego warto wyjechać z nami?

Nasze wycieczki prowadzą profesjonalni piloci, którzy potrafią zaopiekować się grupą oraz zadbać o miłą atmosferę i prawidłową realizację programu. Korzystamy też z usług lokalnych przewodników, z pasją opowiadających o zwiedzanych miejscach.

Każda podróż z nami przebiegnie bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi przewoźnikami zapewniającymi nowoczesne i wygodne autokary, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców.

Korzystamy tylko ze sprawdzonej bazy noclegowej, dostosowanej do przyjmowania grup zorganizowanych. Zapewniamy smaczne i pożywne śniadania oraz obiadokolacje.

Każdy uczestnik wycieczki jest objęty ubezpieczeniem NNW oraz dodatkowo od Kosztów Leczenia w przypadku wyjazdu zagranicznego. Posiadamy też gwarancję ubezpieczeniową dla biur podróży, wystawioną przez TU Europa S.A. oraz odprowadzamy składki na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Ceny podane na stronie skalkulowaliśmy dla wycieczek rozpoczynających się w Opolu i okolicach (do 20 km). Przygotowaliśmy trzy przedziały cenowe – dla grup liczących 30-34, 35-39 i 40-45 uczniów. Z chęcią zorganizujemy wycieczkę dla mniejszej lub większej ilości osób, również dla grup spoza Opola. W celu wyceny takiego wyjazdu prosimy o kontakt (biuro@mundo.pl).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wspólnego wyjazdu!

Posiadamy wszystkie zezwolenia pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej jako organizator wyjazdów turystycznych.